Co říkají naši absolventi?

Tadeáš Hájek
Tadeáš Hájek
2024-05-31
Určitě doporučuji! Dělal jsem skupinu "A" bez předchozí zkušenosti s motocykly a měl jsem obavy. Nakonec všechno bylo v klidu - od prvních rozjezdů na cvičišti až po zkouškové jízdy. Můžete se těšit na klidný, přátelský a profesionální přístup. Stačí vyplnit ten formulář a začít.
Michaela Vavřinová
Michaela Vavřinová
2024-05-30
Vřele tuto autoškolu doporučuji. Dělala jsem zde řidičák na motorku A1 a jsem více než spokojena. Pan Hartl mě výborně připravil na zkoušky a nechyběla u toho i zábava. Určitě se nevidíme naposledy a budu zde pokračovat v dělání dalších řidičských průkazů. Mohu jen a jen doporučit.😊
kalivo dalov
kalivo dalov
2024-05-21
Absolvoval jsem kurz rozšíření z A2 na A. Celkově jsem s autoškolou byl velmi spokojen. Lektoři byli zkušení a ochotní zodpovědět všechny mé otázky. Komunikace mezi lektorem byla skvělá. Atmosféra v autoškole je příjemná a přátelská. Autoškolu s klidným svědomím doporučuji i ostatním.
Čeněk Beran
Čeněk Beran
2024-05-08
Dobrý den, tuto moto školu mohu vřele doporučit. Férové jednání, skvělý přístup instruktorů. Velmi dobře udělané stránky na netu, ochota ve všem pomoci, konzultace pomalu kdykoli si člověk vzpomenul. Výborný technický stav moto parku. Těšil jsem se na každou jízdu, vždy to byl skvělý zážitek. Díky tomu není pak problém s přípravou na zkoušky. Takhle to má za mne vypadat. Jen tak dál.
Veronika Svitáková
Veronika Svitáková
2024-05-03
Autoškolu mohu vřele doporučit a nemám co vytknout. Při mém časovém vytížení mi vyšli neskutečně vstříc a domluva byla skvělá. Všechny rady byly věčné a užitečné. Jsou to skvělí lidé na správném místě s ohromnou dávkou trpělivosti a pochopení. Díky za všechno 😊 PS: na motorce A2 se mi jezdilo perfektně i při mých 160 cm a pohodlně jsem došlápla na zem. Není se tedy čeho bát.
Adéla Krkošová
Adéla Krkošová
2024-04-12
S touto autoškolou měl zkušenosti můj přítel, byl spokojený, ale neposlechla jsem ho a rozhodla jsem se jít na jinou. ,,Bohužel” se prokázalo, že měl ve všem pravdu a rozhodla jsem se přestoupit právě k manželům Hartlovým. Aleš se mě s radostí ujal. A musím říci, že ten přístup, kterým se tato autoškola řídí je naprosto skvělý! Tímto bych chtěla poděkovat Alešovi za příjemné jízdy plné pozitivní energie a vtipných momentů. PS: Nezapomenu na mekáč :D
Vašek K
Vašek K
2024-03-25
Mohu vřele doporučit. Skvělý instruktoři/instruktorky. Nálada během jízd je velmi příjemně přátelská a na každou jízdu se určitě budete těšit. Trpělivost instruktorů/ek je opravdu velká takže se nemusíte obávat nepochopení. Během jízd dostanete rady které se vám budou během výuky v autoškole a i v životě každého řidiče 100% hodit. Za mě naprostá spokojenost a velký dík pro tým Autoškola Hartlová.
Radka Macháčková
Radka Macháčková
2024-03-21
Mohu jedině doporučit! Nejen, že vám v autoškole vyjdou vždycky vstříc, ale i přístup instruktora je skvělý! Při jízdách se toho hodně naučíte, ale zároveň se i hodně nasmějete a nejen to, také vás skvěle připraví na zkoušky. Troufnu si říct, že je to jedna z nejlepších autoškol v KH!
Jan Duspiva
Jan Duspiva
2024-03-21
Velmi rychlé jednání. Dělal jsem zde A1 a B. Podle mě je nejlepší a nejrychlejší autoškola na Kutnohorsku a okolí. Mohu jen doporučit.
David Pompa
David Pompa
2024-03-21
doporučuju tuhle autoškolu Hartlová jsou velice dobrý a hodně hodný Naučí vás velmi dobře řídit a dopravní značky naučí ... Opravdu můžu doporučit Děkuji

Poslední volná místa do kurzů na motorku

Zarezervujte si poslední volná místa, ať nezmeškáte letošní sezónu v jedné stopě A, A1 nebo A2! U nás je nadstandardní bezpečnost standardem. Pro všechny věkové kategorie!