Jiřího z Poděbrad, 284 01, Kutná Hora

Naše mise

V Autoškole Hartlová je naší misí poskytovat prvotřídní výcvik a připravit každého žáka na bezpečné a zodpovědné řízení. Jsme oddáni tomu, aby naše výukové metody byly nejen aktuální a efektivní, ale také aby podporovaly nezávislost a samostatnost našich klientů.

Naše vize

Představujeme si svět, kde každý řidič na silnici je dobře připravený a vzdělaný. Naše vize je být vedoucí autoškolou v Kutné Hoře a okolí, která inspiruje své žáky k dosažení tohoto cíle. Chceme, aby náš dopad na bezpečnost silničního provozu byl pozitivní a dlouhodobý.

Instruktoři autoškoly

Ing. Hartlová, zakladatelka a hlavní instruktorka

Ing. Hartlová, srdce Autoškoly Hartlová, je známá svým inovativním přístupem k výuce řízení a mnohaleté zkušenosti v oblasti. Její schopnost přizpůsobit výuku individuálním potřebám žáků a hluboké pochopení bezpečnosti na silnicích z ní činí nejen vynikající instruktorku, ale i mentorku pro nové řidiče. Ing. Hartlová se neustále vzdělává v nejnovějších metodách výuky řízení, aby poskytla svým studentům nejlepší možný start do světa řízení.

Pan Hartl, spoluzakladatel a hlavní moto instruktor

Pan Hartl, jako spoluzakladatel Autoškoly Hartlová, je hlavním moto instruktorem s hlubokou vášní pro motocykly a bezpečné řízení. Jeho rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti z motocyklového sportu a výcviku jezdce poskytují žákům nejen kvalitní výuku, ale i cenné rady pro bezpečnou jízdu v reálném provozu. Jeho úspěšná kariéra a závazek k výuce činí z něj vzor pro všechny budoucí motocyklisty.

Paní Instruktorka, instruktorka

Paní Instruktorka se k našemu týmu přidala, aby rozšířila naši kapacitu a umožnila nám lépe vyhovět rostoucí poptávce po výcviku řidičů. S bohatými zkušenostmi v oblasti řízení a výuky je pro nás cenným přínosem. Její schopnost přizpůsobit výukové metody potřebám každého žáka zvyšuje úspěšnost našich klientů a přispívá k naší reputaci jako autoškoly, která skutečně dbá na individuální přístup.

Naší prioritou v Autoškole Hartlová je vychovat bezpečné a zodpovědné řidiče, kteří jsou připraveni na vše, co jim silnice přinese.

Instruktor, Autoškola Hartlová

Co říkají naši absolventi?

Tomáš Kubín
Tomáš Kubín
2023-12-27
Super autoškola, klidný přístup i přes všechny moje nemalé chyby, pokud je Vám 16 a chcete si udělat A1 tak za mě můžu jen doporučit.
Matěj Fořt
Matěj Fořt
2023-12-19
Skvělý přístup a všechno mě dokázali naučit. Všechno jsme v klidu vyřešili.
Kateřina Zahradníková
Kateřina Zahradníková
2023-11-15
Skvělá autoškola. Po mojí špatné zkušenosti v Čáslavi jsem se rozhodla pro tuto autoškolu a neudělala jsem chybu! Simča mi vyšla vstříc skvělý přátelský přístup i skvělý pan komisař. Doporučuji!
Jana Rykrová
Jana Rykrová
2023-11-14
Jestli přemýšlíte u koho dělat autoškolu, tak jedině Simča s Alešem. Jsou nejlepší, trpělivý a mají k žákům úžasný přístup. Díky za pomoc a trpělivost se mnou. Dneškem to mám za sebou a jsem šťastná jako blecha. Spadl mi obrovský kámen ze srdce. Mockrát děkuji jim obou 😉😉😉 Jedině autoškola Hartlová
Matouš Němec
Matouš Němec
2023-11-09
Naprosta spokojenost🤗. Skupina A1 zvladnuta komplet i se zkouskami za mesic. Instruktor vysel vstric s planovanim lekci, takze mozno bez problemu zvladnout i se skolou v patach. Diky
Kamil Krška
Kamil Krška
2023-11-04
Mohu jedině doporučit. S Alešem jsem dělal A2 a byl jsem spokojen. Až jsi budu moct udělat plnohodnotný "Áčko" tak jsi ho zde udělám.
Jan Duspiva
Jan Duspiva
2023-11-03
Rychle jednání, milí instruktoři. Mohu jedině doporučit.
Jirka 07
Jirka 07
2023-10-28
Maximální spokojenost.